Добре Дошли! Click here Ако желаете да използвате пълните функции на форума е необходимо да се регистрирате в няколко лесни стъпки.
 


Username:
  

Password:
  




Register

  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Гагнат от админ

#1
Здравейте, бих искал да се оплача от следния ''админ'' ( BG|TM* gfdf) бях гагнат от дадения ''админ''. Имахме малка закачка от начало при което не се съобразих и той ми каза да не обиждам макар, че обидата бе (''балък'') при което той ме предупреди. И след това имаше още 1 момент при който той го възприе на майтап (то си беше майтап) след което го бях убил 3,4 пъти последователни и реши да ме гагне защото съм бил обиждал ? а след това нищо не съм и казал ! Ако може да предприемете някъкви мерки и да разгледате този случай, че обича много да величае този админ. Благодаря Ви !

#2
[Starshi Leitenant] BG|TM* gfdf : edin po edin we
[Mladshi Leitenant] dimov : az ne te i napadam be balak това е първото ето и второто [Mladshi Leitenant] dimov : ee admine ?
[Starshi Leitenant] BG|TM* gfdf : ?
[Mladshi Leitenant] dimov : mnogo geisko igraeme
dimov killed BG|TM* gfdf with m4a1
[Mladshi Leitenant] dimov : kato kurvite

#3
Според мен оплакванете ти е безсмислено , при положение че си обиждал. Ако беше обидил така и мен и аз щях да те гагна !
Моториста  Smile Smile
1

#4
(21-02-2017, 18:22)///AMG Wrote: Според мен оплакванете ти е безсмислено , при положение че си обиждал. Ако беше обидил така и мен и аз щях да те гагна !

Да, а защо не ме гагна още в началото а ме гагва 10+ минути по-късно ! Тва ми е интерестно Smile

#5
защото се посъветвах с метин дали да те гаг Wink

#6
няма какво да се чудиш, админа или ще те гагне или не, това зависи от него
[Image: theproo.png][Image: sad.png]

#7
Кат си виновен поне не пускаи теми. Темата се заключва
[Image: lamer2.png]
[Image: lamer1.png]





Users browsing this thread:
1 Guest(s)